Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Boniowanie

Jeden z najlepszych sposób na ozdobę elewacjiBoniowanie

Naszym pomysłem na udaną elewację są bonie. Jest to stosunkowo prosta metoda, która sprawi, że wszystkie elementy aranżacji będą wyróżniać się bogatym wzornictwem. Na rynku można znaleźć ich wiele rodzajów. Jednak najlepszą metodą okazać się mogą te ze styropianu.Bonie pełnią wiele funkcji. Najważniejszą jednak jest ta związaną z ochroną budynku. Dzięki temu, że jest odporna na wilgoć, nie zniszczy się podczas ulewnych deszczy. Silne mrozy również nie doprowadzą do ich zniszczenia. 

Bonie również posiada wiele cech, które świadczą o tym, że trudno je spalić. Ponadto ich duża elastyczność sprawi, że szybko się je zamontuje.

Czy bonie się brudzą?

Na wielu forach internetowych możemy znaleźć wiele zapytań odnośnie tego, czy bonie się brudzą. Jedni piszą, że tak drudzy, że nie. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że jest wiele technik boniowania. Nie każda może okazać się właściwa to miejsca w którym wybudowaliście dom czy pogody z jaką macie często do czynienia. Musicie pamiętać, że tylko dobrze wykonane bonie będą wam sprzyjać przez wiele lat.

  • Listwy sufitowe styropianowe