Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Jak stworzyć modne wnętrze?

Listwa przysufitowa ma ogromny wpływ na wygląd każdej aranżacji. Chodź niewiele osób wie o jej magicznych funkcjach coraz częściej decyduje się na ich zastosowanie. Listwa przysufitowa idealnie zakryć każdy mankament ściany. Pęknięcia, zarysowania czy ubrudzenia to już nie problem. Listwy zakryją każdą niedoskonałość. Ponadto posiadają również specjalne rowki, w które możesz schować wystające kable. Listwa przysufitowa podkreśli charakter wnętrza, powiększając go optycznie. Możesz być pewny, że jej będzie najlepszym rozwiązaniem do Twojego mieszkania.

Wnętrze w stylu industrialnym

Pomieszczenia w stylu industrialnym wyróżniają się dużą surowością. Betonowy sufit, czarne ramy okienne, palone cegły ale i metalowe meble sprawiają, że pomieszczenie to nie jest dla każdego. Warto zdecydować się w takim wnętrzu na listwy przysufitowe. Świetnie dopełnią surowy wygląd pomieszczenia nadając mu subtelniejszego wyglądu. Dzięki temu, że można je przemalować na inny kolor idealnie wpasują się także czarne do pomieszczenia.

Listwy przysufitowe

Wnętrze w stylu glamour

Listwy przysufitowe wpasują się idealnie we wnętrze w stylu glamour. Błyszczące, białe elementy staną się połączeniem z listwami. Stosując te dekory w takich pomieszczeniach należy pamiętać, że warto je zastosować w taśmą LED. Wnętrza w stylu glamour uwielbiają światło i jasne pomieszczenia. Nie możesz tym zapomnieć. Dlatego ważnym elementem każdej aranżacji może okazać się użycie tych subtelnych dekorów.

 

  • Listwy sufitowe styropianowe