Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwa dekoracyjna styropianowa

Element sztukaterii, który na zawsze odmieni Twoje wnętrze

Od zawsze marzyłeś o pięknie udekorowanych ścianach w twoich pomieszczeniach? Nie lubisz prostych rozwiązań, jak pomalowanie ścian na inny kolor niż dotychczas? W takiej sytuacji nasz sklep internetowy proponuje Ci listwy dekoracyjne styropianowe, które diametralnie odmienią wygląd twoich pomieszczeń. Listwa dekoracyjna styropianowa nada im szyku, elegancji a przede wszystkim sprawi, że wygląd Twoich ścian będzie niezmiernie ciekawy.

Jak zamontować listwę dekoracyjną styropianową?

Jakie są rodzaje listew dekoracyjnych styropianowych?

W swojej ofercie posiadamy wiele modeli listew dekoracyjnych styropianowych ale także styropianowe listwy przysufitowe, które możesz zamontować w dowolnym miejscu na ścianie czy suficie, tworząc z nich różnego rodzaju kompozycje dekoracyjne. Poniżej zamieszczamy listę elementów sztukaterii wewnętrznej, abyście mogli Państwo wybrać odpowiednie dla siebie:

  • Listwa gzymsowa sufitowa – sprawdzi się idealnie przy kamuflażu kabli, pęknięć czy innych uszkodzeń powstałych przy suficie. Optycznie powiększy pomieszczenie, idealny element do wykończenia wnętrza - to inny rodzaj listwy dekoracyjnej styropianowej.
  • Listwa przysufitowa – częściowo zamontowana na suficie, gdy reszta przylega do ściany. Jak poprzednia kamufluje wszelkie niedoskonałości powstałe na ścianach i optycznie powiększa pomieszczenie
  • Gzymsy oświetleniowe – ze specjalnym miejscem do naklejenia taśmy LED. Dodatkowe oświetlenie w pokoju nada wyjątkowej atmosfery i klimatu
  • Gzymsy karniszowe – sprawdzą się kiedy chcesz ukryć karnisze bądź szyny karniszowe.

Dobra inwestycja na długie lata - listwy dekoracyjne styropianowe

Wszystkie wyżej wymienione listwy dekoracyjne styropianowe nadają pomieszczeniu ciepła i charyzmy. Przyciągną wzrok każdego gościa. Twoja aranżacja wnętrza za pomocą tych elementów doda świeżości wnętrzu a Tobie sprawi niezwykłą satysfakcję.

Listwy dekoracyjne styropianowe są bardzo łatwe w montażu - wykonane z lekkiego ekstrudowanego styropianu XPS. Materiał ten jest bardzo wytrzymały i odporny na wilgoć, dzięki czemu możesz ozdobić ściany nie tylko w salonie, biurze czy innych pokojowych pomieszczeniach. Także w kuchni i łazience. Dajemy Państwu gwarancję idealnej inwestycji na długie lata a nawet dekady, dlatego listwa dekoracyjna styropianowa to właściwy zakup!

  • Listwy sufitowe styropianowe