Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwa dekoracyjna sufitowa

Niezastąpiona ochrona dla twoich ścian

Każdemu, kto pragnie zmienić swoje wnętrze, listwa dekoracyjna sufitowa to doskonałe rozwiązanie. Dzięki prostemu zabiegowi możesz zmienić całkowicie wygląd swojego wnętrza, bez zbędnego remontu. Ten element sztukaterii znajduje swe miejsce w większej części na suficie, niewielki tylko fragment nachodzi na pionową ścianę. Dzięki listwie dekoracyjnej sufitowej możemy zakryć biegnące wzdłuż ściany kable, pęknięcia i wszelkie niedoskonałości powstałe na ścianach. 

Dodatkowo stosując takie elementy zapewniasz ochronę przed powstawaniem kolejnych zniszczeń na ścianach. Sama listwa dekoracyjna sufitowa odporna jest zabrudzenia, wilgoć i wszelkie czynniki eksploatacyjne. Dlatego może być stosowana do ozdób sufitów w każdym pomieszczeniu, także łazience i kuchni. 

Montaż listwy dekoracyjnej sufitowej - niezwykle prosta rzecz

Jeżeli chcesz sprawdzić pomysły na nasze dekory w mieszkaniu, sprawdź tutaj.

Listwa dekoracyjna sufitowa to element wyprodukowany ze styropianu XPS - bardzo mocnego i lekkiego surowca. Dzieki temu nie musimy wydawać kolejnych pieniędzy na zatrudnianie fachowca przy ich montażu, ponieważ możemy zrobić to sami. Nawet, jeśli nigdy nie mieliśmy do czynienia z wykańczaniem wnętrz. Czynność ta jest niezwykle prosta w wykonaniu. Jeśli chcesz wiedzieć jak to zrobić krok po kroku, odwiedź naszą stronę internetową, gdzie w zakładce”blog” znajdziesz wszelkie informacje potrzebne przy instalacji listew dekoracyjnych sufitowych. Zapraszamy do naszego sklepu, gdzie:

  • wykonujemy projekty indywidualne wszystkich elementów sztukaterii,
  • prowadzimy sprzedaż listew dekoracyjnych sufitowych w odcinkach 200 cm,
  • oferujemy darmowy dowóz;

Listwa dekoracyjna sufitowa to doskonałe rozwiązanie do ozdoby każdego pomieszczenia. Ich zastosowanie tworzy piękne kompozycje, które wprowadzą do twojego wnętrza, ciepło, szyk i elegancję. Zapraszamy. 

  • Listwy sufitowe styropianowe