Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwa maskująca karnisz

Myślę, że każdy zmaga się w swoim domu z karniszami, które niestety oszpecają całe pomieszczenie. Jaki jest więc pomysł na ich zakrycie? To proste! Listwa maskująca karnisz to jeden ze sposób, z którego pomocą zakryjecie szpetne karnisze jak i listwy karniszowe. Decydując się na zastosowanie listwy maskującej karnisz w pomieszczeniu, warto w pierwszym wypadku dokładnie zmierzyć ich długość, aby nie okazały się one krótsze.

Wiele osób decyduje się na ich zastosowanie "od ściany, do ściany" w ten sposób w waszym pomieszczeniu zagości elegancja i będziemy mogli pozwolić sobie na zastosowanie dłuższych zasłon, które optycznie powiększą pomieszczenie. Listwa maskująca karnisz jest najlepszym sposobem na poprawę jakości wnętrza, to właśnie z jej pomocą możliwe jest stworzenie w nich elegancji i przede wszystkim świeżości. 

Nowoczesny wzór listewListwy maskujące karnisz

Dzięki dużej różnorodności, z jaką mamy do czynienia na rynku, listwa maskująca karnisz to doskonałe rozwiązanie dla każdego pomieszczenia. Przepiękne wzory ożywią przestrzeń i sprawią, że staną niepowtarzalne. Warto również dodać, że można je połączyć z innymi elementami sztukateryjnymi jak listwami styropianowymi. Dzięki temu wasze wnętrza staną się oryginalne i zapanuje w nich dużą elegancja i szyk!

Światło LED

Jedną z najważniejszych zalet listew maskujących karnisz, jest fakt, że można zastosować w nich światło LED. Przyklejając delikatnie taśmę, nadamy wnętrzom unikatowego wyglądy poprzez dodatkowe źródło światła.

 

 

 

  • Listwy sufitowe styropianowe