Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwa styropianowa

Sposób na odnowę wnętrza

Masz pomysł na odnowę swojego wnętrza, ale nie wiesz jakich elementów użyć? A możesz pragniesz odświeżyć swoje wnętrze, ale przeraża Cię remont całego mieszkania? Doskonałym rozwiązaniem będzie listwa styropianowa, dzięki której dodasz świeżości swojemu wnętrzu oraz wprowadzisz dozę elegancji. Jest to jeden z elementów sztukaterii wewnętrznej, która służy do ozdoby ścian oraz sufitów wewnątrz budynków.

Można zastosować takie dekory jak listwa styropianowa jako obramowanie wokół całego sufitu, powiększając optycznie pomieszczenie, bądź tworzyć różnego rodzaju wzory, kształty i modele, które możesz przykleić w dowolnym miejscu na ścianie. Listwę styropianową możesz zastosować niemalże w każdym wnętrzu, gdyż biały kolor pozwala na jego zmianę poprzez zastosowanie farby bez rozpuszczalnika. 

Trwałość listwy styropianowej to gwarancja jakości na długie lata

Listwa styropianowa wyprodukowana jest ze styropianu ekstrudowanego XPS. Jest to materiał niezwykle trwały, a jednocześnie lekki. Dzięki temu możemy zamontować ją samemu, bez pomocy fachowca. Wystarczą nam jedynie narzędzia, które każdy z nas posiada w domu oraz chwila wolnego czasu. Listwa styropianowa posiada wiele zalet, dzięki którym staje się jeszcze bardziej atrakcyjny:

  • odporny jest na wilgoć, zabrudzenia i wszelkie czynniki eksploatacyjne,\
  • maskuje kable i pęknięcia powstałe na ścianach,
  • chroni ściany przed eksploatacją,

Listwa styropianowa to produkt wysokiej jakości, który zakupisz w naszej firmie w najniższej cenie na rynku. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie:

  • sprzedajemy listwę styropianową w odcinkach 200 cm,
  • oferujemy darmowy transport,
  • realizujemy projekty indywidualne elementów takich jak listwa styropianowa.
  • Listwy sufitowe styropianowe