Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwa sufitowa styropianowa

Stwórz sufit o jakim zawsze marzyłeś!

Całe życie marzysz, aby mieć pięknie ozdobiony sufit, ale przez wiele lat dostępność elementów dekoracyjnych była znikoma, albo ich cena była zbyt wysoka na twoją kieszeń? Jesteśmy najtańszym producentem wśród branży elementów dekoracyjnych i chcemy przedstawić produkt, który służy do ozdoby właśnie sufitów. Listwa sufitowa styropianowa to jeden z elementów sztukaterii wewnętrznej, który dodaje pomieszczeniu wyglądu niczym z pałacu, za pomocą kreatywnych wzorów i ozdobnych kompozycji. Dzięki temu w krótkiej chwili możemy odmienić zupełnie oblicze swojego pomieszczenia i dodać mu szyku, elegancji i charyzmatycznego wykończenia.

Za pomocą listwy sufitowej styropianowej możemy stworzyć piękne ramy wokół żyrandola, bądź umieścić je na całej ramie sufitowej, dzięki czemu optycznie powiększymy nasze pomieszczenie. Dodatkowo dzięki nim możemy zamaskować powstałe pęknięcia, zabrudzenia oraz widoczną instalację elektryczną, jednocześnie sprawiając ochronę przed powstawaniem kolejnych niedoskonałości.

Do jakich wnętrz możemy użyć listwy sufitowej styropianowej?

Jeżeli szukasz pomocy w aranżacji pomieszczeń w swoim domu, zerknij do naszego bloga.

Sztukateria wewnętrzna składa się z całej gamy różnego rodzaju elementów. Mają one róże zastosowanie, kształty, rodzaje oraz modele. Listwa sufitowa styropianowa to część dekoracyjna, którą możemy zastosować w pomieszczeniach o nowoczesnej stylistyce, w stylu loft, skandynawskim czy retro, a także wielu, wielu innych. Dzięki wykonaniu ze styropianu ekstrudowanego XPS w białym kolorze, możemy zmienić kolor listwy na panujący wewnątrz naszej nieruchomości, dlatego bez problemu dopasujemy ją do wielu aranżacji. Trwałość tego materiału jest zdumiewająco wielka, dlatego listwy po zamontowaniu będą trwały na nim przez wiele długich lat.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego. Oferta nasza obejmuje:

  • sprzedaż listew sufitowych styropianowych w odcinkach 200 cm,
  • najniższe ceny na rynku,
  • darmowy transport,
  • realizację indywidualnych projektów, bez zmiany cen.
  • Listwy sufitowe styropianowe