Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Dekoracyjne listwy styropianowe

Rozwiązanie w niskiej cenie dla zakrycia niedoskonałości ścian

Czym są i do czego służą? Sztukateria wewnętrzna to zespół elementów służących do wzornictwa naszych pomieszczeń. Wśród tych elementów znajdują się dekoracyjne listwy styropianowe. Miejsce swe znajdują na łączeniu się ściany z sufitem, dzięki czemu nie tylko pięknie ozdobią wnętrze, ale także zamaskują wszelkie zabrudzenia, pęknięcia czy inne niedoskonałości powstałe na ścianach. Instalując je, mamy również możliwość zakrycia kabli, przebiegających wzdłuż ścian oraz tworzymy ochronę przed powstaniem nowych mankamentów.

  • estetyczne i ładnie się prezentują;
  • nie wymagają pielęgnacji ani konserwacji;
  • odporne na wilgoć i inne niekorzystne warunki;

Jako producent stawiamy na wysoką jakość wykonania produktów, dlatego nasza oferta zadowala wszystkich klientów. Dbamy starannie o każdy szczegół na poszczególnych etapach produkcji, dlatego wszystkie dekoracyjne listwy styropianowe sufitowe są doprecyzowane, a estetyka wykonania plasuje się na najwyższych poziomach jakości. Wyróżnia nas również konkurencyjna cena, dlatego nasze wytwory są tak chętnie wybierane przez konsumentów, którzy szukają rozwiązań zdobniczych do swoich posiadłości.

Wyjątkowo trwałe dekoracyjne listwy styropianowe sufitowe

Do wyrobu dekoracyjnych listew styropianowych sufitowych używamy polistyrenu ekstrudowanego XPS. Dzięki tamu z naszych rąk wychodzą produkty odporne przez bardzo długi czas na eksploatację. Styropian się nie kruszy, nie łamie, odporny jest na zabrudzenia i wilgoć. Dlatego są też świetnym rozwiązaniem do zdobienia sufitów naszych kuchni czy też łazienek. Bez obaw możemy przeprowadzić montaż w tych miejscach, że listwa spadnie nam w pewnym momencie na głowę.

Z myślą o różnych gustach aranżacyjnych naszych konsumentów, dekoracyjne listwy styropianowe wyprodukowane są w kolorze białym. Stworzyliśmy możliwość zmiany koloru elementów sztukaterii za pomocą farby bez rozpuszczalników . Dzięki temu wkomponuje się w kolorystykę danego pomieszczenia. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na naszej stronie internetowej

 

 

  • Listwy sufitowe styropianowe