Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwy ozdobne styropianowe

Spraw, aby twoje wnętrze wyglądało niczym z pięknie zdobionych rezydencji

Od zawsze marzysz o tym, by twój dom był pięknie ozdobiony, jednak nie było Cię nigdy stać na drogie elementy wyposażenia? A może pragniesz wnieść do swojego wnętrza odrobinę świeżości, bez potrzeb malowania ścian, czy rozpoczynania remontu? W takim razie z pomocą przychodzą listwy ozdobne styropianowe, które w ciągu kilku krótkich chwil odmienią twoje wnętrze na zawsze. Są one elementami zespołu, które składają się na sztukaterię wewnętrzną.

Służą jako dekoracja ścian, sufitów,drzwi czy ram okiennych i możemy tworzyć z nich różnego rodzaju zdobienia, np. ramy zdobiące żyrandol, czy zastosowanie ich na całym obramowaniu sufitu, dzięki czemu nie tylko pięknie i subtelnie wykończysz pomieszczenia, ale także sprawisz, że stanie się ono optycznie większe.

Jako producent listew ozdobnych styropianowych, dbamy o wysoką staranność podczas produkcji. Nasza oferta zawiera wiele modeli elementów sztukaterii dekoracyjnej, z których możemy wyróżnić:

  • sufitowe,
  • przysufitowe,
  • dekoracyjne.

Nasi projektanci uważnie śledzą trendy na rynku dekoracyjnym, dlatego tworzymy listwy ozdobne styropianowe o przeróżnych wzorach - od falowanych, prostych po kanciaste, przypominające odwrócone schodki.

Twardy materiał do produkcji listew ozdobnych styropianowych

Przygotowaliśmy wiele inspiracji na naszym blogu.

Aby nasze produkty mogły ozdabiać wasze nieruchomości, używamy do ich produkcji bardzo twardego materiału jakim ekstrudowany styropian XPS. Jest on bezpieczny dla człowieka, gdyż nie zawiera substancji toksycznych, trwały i bardzo lekki. Dlatego montaż tych elementów jest niezwykle prosty. Poradzi sobie z nim każda osoba nie znająca się zupełnie montażu elementów wykończeniowych wnętrz.

Wystarczą nam do tego klej do styropianu, trochę szpachli, piłka ręczna i pędzelek. Instalacja przebiega bardzo prosto, gdyż wystarczy dobrać odpowiednią długość listew, po czym nałożyć klej i mocno docisnąć w miejscu jej instalacji. Jeśli chcemy zmienić kolor listew ozdobnych styropianowych, należy odczekać dobę od ich przyklejenia, po czym użyć do zamalowania farbę bez rozpuszczalników. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wykonać instalację krok po kroku, zapraszamy na nasz blog.

W naszym e-sklepie znajdziesz pełną ofertę listew ozdobnych styropianowych.

 

  • Listwy sufitowe styropianowe