Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe

Powiększ optycznie swoje pomieszczenie

Listwy ozdobne sufitowe styropianowe - inaczej mówiąc to sztukateria wewnętrzna, która służy do ozdób naszych nieruchomości. Z ich pomocą możemy pięknie ozdobić nasz sufit, tworząc różnego rodzaju wzory, np. ramę wokół żyrandola. Montaż jesteśmy w stanie wykonać w pojedynkę, gdyż waga jednej listwy jest niewiarygodnie niska. Do tego nie potrzebujemy wynajmować specjalisty, który zajmuje się wykańczaniem wnętrz. Poradzimy sobie z pomocą podstawowych narzędzi i dodatkowo zaoszczędzimy pieniądze, które możemy przeznaczyć na inny cel.

Zastosowanie styropianowe listwy ozdobne na obramowaniu całego sufitu sprawi, że pomieszczenie będzie znacznie większe optycznie. W ten sposób również wnętrze będzie wykończone w subtelny, elegancki sposób. Listwy styropianowe do sufitu ochronią także ściany przed odpryskiwaniem farby, zabrudzeniami, pęknięciami oraz wszelkimi innymi mankamentami.

Z czego wykonane są listwy ozdobne sufitowe styropianowe?

Na rynku dekoracyjnym znajdziemy niezliczone wzory i modele listew ozdobnych sufitowych styropianowych. Dlaczego wybrać akurat te z naszego sklepu? Wszystkie produkty wykonujemy z wysokiej jakości polistyrenu ekstrudowanego XPS, który jest bardzo plastycznym i trwałym materiałem. Dekoracja jaką tworzymy na ich powierzchniach komponuje się w pomieszczeniach o różnych aranżacjach, czy to w biurze, salonie czy kuchni. Jako producent tych elementów staramy zaspokoić wszelkie potrzeby naszych klientów, dlatego nasza oferta obejmuje również realizację indywidualnych klientów, przy których nie zmieniamy cen za ich wykonanie.

Dzięki dobrym właściwościom eksploatacyjnym listwy ozdobne sufitowe styropianowe przez długi okres użytkowania trwają jako ozdoba naszych ścian. Estetyka wykończenia oraz ciekawe wzory tych elementów sprawiają, że nasze wnętrza zmieniają się z prostych pomieszczeń w piękne miejsca, do których chcemy wracać każdego dnia.

 

  • Listwy sufitowe styropianowe