Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwy styropianowe dekoracyjne

Utwórz dekor, który zachwyci każdego twojego gościa

Należysz do osób kreatywnych, lubiących ciekawie zdobione wnętrza, dla których prosto urządzone pomieszczenia są zwyczajnie nudne? Szukasz rozwiązań, dzięki którym możesz dodać im uroku i charyzmy? Jako producent wychodzimy na przeciw twoim potrzebom - stworzyliśmy listwy styropianowe dekoracyjne, które sprawiają, że dekoracja i ozdoba twojego lokum będzie niezwykle prosta. Nasza oferta zawiera różnorodne modele tych elementów, co pozwoli na dopasowanie odpowiednich do stylistyki wnętrza i naszych osobistych pomysłów.

 Sztukateria wewnętrzna, do której należą listwy styropianowe dekoracyjne w swojej gamie ma wiele innych ciekawych elementów, które w połączeniu ze sobą tworzą niespotykane kompozycje wystroju. Mogą zostać użyte w pomieszczeniu o każdej stylistyce, gdyż nasi projektanci uważnie śledzą rynek dekoracyjny i tworzą dostosowane do nich projekty tych elementów. Nasza firma realizuje również indywidualne projekty na życzenie klientów, bez zmiany ceny.

Inwestycja w listwy styropianowe dekoracyjne to dobry wybór na długie lata

Nasza firma do produkcji listew styropianowych dekoracyjnych używa ekstrudowanego polistyrenu XPS. Odporny jest on na wilgoć, zabrudzenia, kruszenie i podobne czynniki, które powodują szybką eksploatację. Bez problemu możesz wykorzystać je do ozdoby ścian czy sufitów w kuchni i łazience.

Skraplająca się woda nie ma wpływu na listwy, dlatego inwestując niewielkie pieniądze w ten produkt, możesz być pewny, że będzie on trwał na swoim miejscu przez wiele długich lat. Estetyka wykonania listwy styropianowej dekoracyjnej sprawia, że utworzone dekory wprowadzą do wnętrza szyk, elegancję i subtelne wykończenie.

Montaż listew styropianowych dekoracyjnych jest bardzo prosty. Ze względu na swą wagę możemy wykonać go zupełnie w pojedynkę, dzięki czemu nie musimy inwestować dodatkowych pieniędzy w wynajęcie fachowca. Na naszym blogu znajdziecie prostą instrukcję jak wykonać go samemu krok po kroku.

Skorzystaj z oferty i promocji na listwy styropianowe dekoracyjne

Ponadto będąc na naszej stronie internetowej zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem tych elementów, a także ofertę:

  • w najniższych cenach na rynku,
  • darmowy transport,
  • sprzedaż listew dekoracyjnych styropianowych w odcinkach nie mniejszych niż 200 cm.

 

 

  • Listwy sufitowe styropianowe