Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwy styropianowe ozdobne

Odmień swoje wnętrze za ich pomocą

Sztukateria wewnętrzna to zespół elementów dekoracyjnych, które służą do upiększania wnętrz. Należą do niej m.in. listwy styropianowe ozdobne, które możemy umieścić praktycznie w każdym miejscu naszego domu - ramach okiennych, drzwiach, meblach, ścianach czy suficie. Tworzymy z nich różnego rodzaju ramy, trójkąty, obramowania ścian czy sufitów oraz wiele innych kształtów i modeli, jakie tylko przyjdą nam do wyobraźni. Służą jako dekoracja biur, salonów, pomieszczeń pokojowych, kuchni oraz łazienek. Oferta, którą proponujemy jako producent, zawiera różnego rodzaju listwy styropianowe ozdobne:

  • sufitowe,
  • przysufitowe,
  • dekoracyjne.

 Zastosowanie ich w swoich wnętrzach sprawia, że pomieszczenia stają się dużo bardziej przestronne, ciekawie ozdobione, a w środku panuje szyk i elegancja. Listwy styropianowe ozdobne pasują niemalże do każdej aranżacji, czy to nowoczesnej, czy też klasycznej. Są one wyprodukowane w białym kolorze i gładkiej strukturze, dlatego możemy zmienić ich kolor za pomocą farby bez rozpuszczalnika. W ten oto łatwy sposób możemy dopasować kolor listwy, to tego panującego już we wnętrzu.

Dlaczego warto zdecydować się na listwy styropianowe ozdobne?

Jeżeli chcesz poznać wiele innych rzeczy na elewacje, kliknij tutaj.

Listwy styropianowe ozdobne wyprodukowane są ze styropianu ekstrudowanego XPS - bardzo hardego i lekkiego materiału. Dzięki temu jest on odporny na działanie czynników eksploatacyjnych. Wilgoć, zabrudzenia, kruszenie nie zagraża uszkodzeniu listwy przez wiele długich lat. Dlatego możemy zastosować ją w każdym pomieszczeniu. Jednocześnie listwy ozdobne styropianowe stanowią ochronę dla naszych ścian przed powstawaniem wszelkich niedoskonałości, pęknięć i zabrudzeń, tym samym maskując już powstałe.

Kolejnym powodem dlaczego warto zdecydować się na montaż listew styropianowych ozdobnych to ich prosta instalacja. Dzięki wykonaniu z polistyrenu są bardzo lekkie, dlatego możemy zrobić to sami w pojedynkę. Nie potrzebujemy wynajmu Złotej Rączki, a jednie podstawowych narzędzi i chwili wolnego czasu. Na naszym blogu możecie znaleźć instrukcję jak wykonać montaż krok po kroku. Zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie również znajdziecie pełną ofertę naszych listew styropianowych ozdobnych.

 

 

  • Listwy sufitowe styropianowe