Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Listwy styropianowe sufitowe

Wiele osób decyduje się zmianę dekoracji wnętrza najczęściej przed nadchodzącymi świętami jak Boże Narodzenie czy Wielkanoc. Wtedy aranżację w domach posiadają elementy związane właśnie z tymi świętami. Warto jednak wziąć pod uwagę inne dekoracje jak na przykład te z wykorzystaniem listew styropianowych sufitowych. Tak przepiękna sztukateria, może podkreślić wszystkie zalety pomieszczenia oraz uwypuklić to co w nim najpiękniejsze!

Listwy styropianowe sufitowe powinny stać się nieodłącznym elementem goszczącym w naszych czterech kątach. To właśnie z ich pomocą jesteście w stanie stworzyć aranżacje nie do podrobienia. Nie ma drugiego tak niepowtarzalnego dekoru na rynku jak listwy styropianowe sufitowe! To dzięki nim wasze pomieszczenia uzyskają nowoczesnego wyglądu, który oczaruje każdego, kto u was zagości.

W jakich odcinkach sprzedawane są listwy?

Wszystkie listwy sprzedawane są w odcinku 2 metrów. 

Czy można zamówić wasze produkty w całej Europie?

Oczywiście jest taka możliwość. Nasze produkty wysyłamy na terenie całej Europy. 

Z czego są zrobione wasze produkty?

Nasze produkty, dzięki użyciu nowoczesnej technologii wykonane są z wysokiej jakości polistyrenu ekspandowanego, inaczej mówiąc styropianu. Warstwa zewnętrzna pokryta jest utwardzaczem, który sprawi, że listwy styropianowe sufitowe, będą wam służyły przez wiele lat.

Czy zewnętrzną sztukaterię można zastosować na elewacji?

Naszą sztukaterię można zainstalować na każdej powierzchni, jak kamień czy struktura. Uniwersalność sztukaterii to jedna z jej największych zalet.

 

  • Listwy sufitowe styropianowe