Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Pomysł na garderobę

Jeżeli szukasz pomysłu na poprawę wyglądu garderoby, warto, jest zastosować w niej listew ze styropianu. Tylko z ich pomocą stworzycie nowatorskie rozwiązania, z których pomocą waszych pomieszczenia staną się unikatowe. Listwy ze styropianu to niemalże najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto pragnie, aby jego pomieszczenia stały się piękne i zadbane.

Dzięki temu, że można je zastosować na drewnianej powierzchni, wasze meble tylko na tym zyskają! Jeżeli wybierzecie, listwy ze styropianu o różnorodnych wzorach może mieć pewność, że wasze meble będą przepiękne i idealnie podkreślą każde pomieszczenie. Aby wszystkie elementy do siebie pasowały, warto, jest zdecydować się na użycie białych meblościanek, na których listwy będą wyglądały modnie i elegancko. 

Listwy wokół okienListwy ze styropianu

Nie w każdej garderobie są okna, jednak coraz więcej osób się na nie decyduje. Dlatego warto, jest również i je mieć na uwadze podczas dekoracji garderoby. Zamontowane wokół okien, mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem, dzięki któremu wasze garderoby nabiorą nowoczesnego wyglądu. Listwy ze styropianu coraz więcej osób montuje pomiędzy ścianą a sufitem. Przez dość często małe pomieszczenia staną się optycznie większe. 

Warto jest również zwrócić uwagę na dekoracje, jakie mogą być w garderobie. Oprócz dużej liczby wieszaków warto jest zdecydować się na wiszące lub stojące lustro, aby przejrzeć się w wybranej stylizacji. 

  • Listwy sufitowe styropianowe