Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Styropianowe listwy ozdobne 

Innowacyjny sposób na odświeżenie wnętrza

Sztukateria wewnętrzna to duża gama składających się na nią elementów styropianowych, do której należą m.in. styropianowe listwy ozdobne. Są to części dekoracyjne, których możemy użyć do wykonywania zdobień, które umieścimy na suficie, ścianach, drzwiach czy ramach okiennych. Tworzenie z nich różnych modeli daje nam nieskończone możliwości, gdyż z nich możemy utworzyć każdy kształt jaki jest w stanie zbudować nasza kreatywność.

Produkcja styropianowych listew ozdobnych

W tani sposób możesz odmienić zupełnie swoje wnętrze za pomocą styropianowych listew ozdobnych. Dekoracja jaką możemy utworzyć na własnych elewacjach przyciągnie wzrok każdego odwiedzającego Cię gościa i wzbudzi w nim niezwykły zachwyt. Nasza oferta zawiera kilka rodzajów listew:

  • ozdobne,
  • sufitowe,
  • przysufitowe.

Jako producent wykorzystujemy do produkcji styropianowych listew ozdobnych polistyrenu ekstrudowanego XPS. Dzięki temu waga elementów jest naprawdę niewielka, dlatego montaż ich możemy wykonać w pojedynkę. Jest to bardzo łatwa czynność, którą wykona każdy z nas. Więcej na ten temat znajdziecie na naszej stronie internetowej.

Styropianowe listwy ozdobne są:

  • przepiękne;
  • estetyczne;
  • eleganckie;
  • wytrzymałe;

Estetyka wykonania styropianowych listew ozdobnych

Ozdoba jaką tworzą styropianowe listwy ozdobne, zawdzięcza wysokiej staranności ich wykonania. Każdy szczegół danego produktu jest dopracowywany, aby każdy z nich tworzył towar najwyższej jakości. Dlatego mogą one znaleźć się w domu każdego obywatela, nawet tego najbardziej wymagającego. Dodatkowym ich atutem jest zmiana koloru z białego - możemy zrobić to za pomocą farby bez rozpuszczalników.

Materiał, z którego są wykonane, odporny jest na zabrudzenia oraz inne czynniki niszczące wyposażenie wnętrz. Bez obaw możemy zamontować listwy ozdobne styropianowe w kuchni czy łazience bez obaw, że spadnie nam na głowę bądź pojawi się grzyb.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego, w którym znajdziecie styropianowe listwy ozdobne w najniższej cenie na rynku.

  • Listwy sufitowe styropianowe