Listwa sufitowa styropianowa

Poznaj dekory ze styropianu: Listwy styropianowe dekoracyjne, Listwa sufitowa styropianowa i inne

Szklane ścianySzklane ściany

W dzisiejszych czasach szkło wykorzystywane jest na wiele sposobów. Technologia z jaką się spotykamy w dzisiejszych czasach doprowadziła do stworzenia najmodniejszych aranżacji w mieszkaniu. Mogą pełnić nawet konstrukcję budynku jednak muszą być zbudowane z najlepszej jakości materiałów, tam aby nie uległa zniszczeniu. Wiele osób jednak się zastanawia jak wykończyć tak modne ściany. Warto użyć do ich wykończeń listwę sufitową. Nie ma drugiego tak wspaniałe dekoru, który by w tak oryginalny sposób urozmaicał ściany w naszych domach.

Listwa sufitowa dzięki temu, że zbudowana jest z materiału jakim jest styropian szybko można ją zamontować. Jej lekkość ułatwi tylko zadanie. Wybierając tak oryginalne dekory, musimy zwrócić uwagę na ich kolor. Coraz częściej wybierane są okna w kolorze winchester ale także czarne. Warto więc okna dużych rozmiarów podkreślić tym samym kolorem co ramy okien. Listwa suitowa to najlepsze rozwiązanie dla każdej nieruchomości!

Montaż szklanych ścian

Montaż szklanych ścian jest dość trudny ze względu na fakt, że trzeba bardzo uważać aby ich nie potłuc. Można je zamontować nie tylko wzdłuż linii prostej ale również łamanym pod dowolnym kątem.  Do ich montażu należy skorzystać z pomocy fachowca, który sprawi, że wasze drzwi będą wyglądały oryginalnie.

 

 

 

 

 

  • Listwy sufitowe styropianowe